Kis türelmet...
Teremtő Lélek, légy velünk!
Látogasd híveid szivét!
Töltsd malaszttal a kebleket,
melyeknek alkotója vagy.
Te kit Védőnknek mondanak,
s mellénk a magas Ég adott!
Tűz, élő forrás, szeretet!
Te lelkek lelki olaja!
Ajándékoddal hétszeres!
Te ujj az Isten jobbkezén!
Te, ki az Atya megigért
szavával áldod torkaink!
Gyújts fényt érzékeinkbe! Öntsd
szivünkbe szent szerelmedet!
S mi bennünk testi gyöngeség,
örök erőddel izmosítsd!
Ellenségünket űzzed el!
Miért örüljek, tél, neked?
1 éve | 0 hozzászólás
Esik a hó. A csend csak most ébredt.
Szeretni még egyszer,
Leemelte a Nap aranykoronáját,
Tele vágyakkal zokog a lelkem
Nem várt hiba keletkezett a rendszerben. Kérjük, hogy írja meg Ügyfélszolgálatunknak (ugyfelszolgalat@network.hu), hogy milyen hibát észlelt - kérjük írja meg felhasználónevét és az internetes címet (URL-t), ahol a hiba történt.
2 éve | 1 hozzászólás
IMA SZŰZANYÁHOZ
2 éve | 0 hozzászólás
2 éve | 0 hozzászólás
Kedves Editke nem adja be a profilomat és a közösséget - Hányszor kell ezt küldeni.... Inkább szűntesék meg az egész NETWORKOT.
Ez az oldal nem működik.
KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST.
Imréné Szántó,
2 éve | 0 hozzászólás
Isteni igazság
Egy pálya útja véget ér, a gyorsvonat megáll,
s a búcsúzó útitárs más vonatra száll.
Az idő vonatán lassan döcög tovább, s ha kinéz ablakán,
nem fut el úgy a táj, ahogy elfutott az ifjúság.
Ha az ember a múltba egyszer visszanéz,
szeretné újraélni mindazt, ami szép.
Lassítaná az időt, s megállítaná a legszebb perceket,
de az idő kerekét megállítani nem lehet,
amilyen hosszú volt az út annyi szépet rejt a múlt!
2 éve | 2 hozzászólás
2 éve | 1 hozzászólás
Vigyázz magadra, fiam!
Tudd, hogy mindenki csak abból adhat, ami neki is van.
Boldogságot boldog embertől kaphatsz, boldogtalantól soha.
Segíteni az erős képes, a gyenge nem.
Tudást az adhat át neked, aki maga is megtanulta és nem csupán hiszi, hogy tudja, hanem be is bizonyította.
Célokról az beszélhet, akinek voltak és el is érte azokat, az oda vezető útról pedig az mesélhet neked, aki végig ment rajta.
Sikerről ne fogadj el tanácsot attól, aki sikertelen, belsőről és tartalomról pedig nem hallgathatod olyan ember útmutatásait, akinek mindössze külsőségei vannak.
2 éve | 2 hozzászólás
“Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az… A nagy találkozások, a lélekközeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő.” (Müller Péter)
3 éve | 0 hozzászólás
3 éve | 0 hozzászólás
Elsuhan a tél, a szomorú utcákon
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Jó reggelt Adj hálát reggel az ébredő világnak
5 hónapja | 0 hozzászólás

Jó reggelt Adj hálát reggel az ébredő világnak,örökbe kaptál egy újabb szép napot.
Engedd az érzést áradni szívedben,
szeresd hogy itt vagy, e föld az otthonod.
Címkék: imrene szántó mária