Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Uton

Címkék: 4ox5o olaj-farost  

Kategória: Művészet

Látta 227 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM TALÁN AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN FUTNI KELLETT EGY FÜVES ÚTON DE JÓL KI IS FÁRADTUNK FUTÁS KÖZBEN JÓ NEM CSAK ÉN HANEM A TÖBBI ISKOLÁS TÁRSAM IS. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Köszönöm a látogatásaidat nagyon örülök kedves szavaidnak és értékeléseidnek.
Üdv. Tibor

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Nagyon tetszik.

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Ibolya! Köszönöm Szépen !!!!
Üdv .Tibor

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Zsófika!!! Köszönöm szépen jól esett .
Üdv . Tibor

Válasz

További hozzászólások 

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK JÓ HORGÁSZÁST ÉS SZERENCSÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK. <><><><>< ><>

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engemet Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szerencsés szép napot kívánok.

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engem Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szép napot kívánok. <><><><>< >

Rakottyai Ágnes üzente 8 éve

Ne haragudjon, de nem találkoztunk mi már Budakeszin egyszer? Pár évvel ezelőtt. Bocsánat a kérdésért, de rettentő rossz az arcmemóriám. :)

Cserei József üzente 12 éve

Áldott,békés és szeretetben gazdag új évet kíván,a Cserei család ...

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu