NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM TALÁN AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN FUTNI KELLETT EGY FÜVES ÚTON DE JÓL KI IS FÁRADTUNK FUTÁS KÖZBEN JÓ NEM CSAK ÉN HANEM A TÖBBI ISKOLÁS TÁRSAM IS. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!