Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Átfolyó

Címkék: farost olaj 40x50  

Kategória: Művészet

Látta 417 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. FOLYÓ TORKOLAT IS VAN AZT HISZEM. NAGYON SZÉP EZ A KÉKES SZÍNŰ FOLYÓ AHOGYAN TÜNDÖKLIK ÉS CSILLOG. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Túri Klára üzente 16 éve

Kedves Tibor szomszédom!
Gratulálok,nagyon tetszik a képed s főleg,hogy igen sokat
a vizet fested meg ami nekem különösen tetszik.
Üdvözlettel:Klára

Válasz

Mucsiné Anikó üzente 16 éve

Kedves Tibor ! Gratulálok nagyon jól sikerült a kép!! Üdv Anikó

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Zsuzsika! Van fönt egy szarvasos képem,az értékelést és a szép szavakat köszönöm.
Gratulálok a porcelán festéshez nagyon szép munka.
Üdv. Tibor

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Mártika Köszönöm szépen!!
Üdv, Tibor

Válasz

További hozzászólások 

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK JÓ HORGÁSZÁST ÉS SZERENCSÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK. <><><><>< ><>

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engemet Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szerencsés szép napot kívánok.

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engem Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szép napot kívánok. <><><><>< >

Rakottyai Ágnes üzente 8 éve

Ne haragudjon, de nem találkoztunk mi már Budakeszin egyszer? Pár évvel ezelőtt. Bocsánat a kérdésért, de rettentő rossz az arcmemóriám. :)

Cserei József üzente 12 éve

Áldott,békés és szeretetben gazdag új évet kíván,a Cserei család ...

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu