Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. FOLYÓ TORKOLAT IS VAN AZT HISZEM. NAGYON SZÉP EZ A KÉKES SZÍNŰ FOLYÓ AHOGYAN TÜNDÖKLIK ÉS CSILLOG. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Túri Klára üzente 16 éve
Kedves Tibor szomszédom!
Gratulálok,nagyon tetszik a képed s főleg,hogy igen sokat
a vizet fested meg ami nekem különösen tetszik.
Üdvözlettel:Klára
Mucsiné Anikó üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Balogh Márta üzente 16 éve
Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Tóth Ibolya üzente 16 éve