Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. FOLYÓ TORKOLAT IS VAN AZT HISZEM. NAGYON SZÉP EZ A KÉKES SZÍNŰ FOLYÓ AHOGYAN TÜNDÖKLIK ÉS CSILLOG. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉP EZT AZ ÁTFOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Túri Klára üzente 16 éve

Kedves Tibor szomszédom!
Gratulálok,nagyon tetszik a képed s főleg,hogy igen sokat
a vizet fested meg ami nekem különösen tetszik.
Üdvözlettel:Klára

Válasz

Mucsiné Anikó üzente 16 éve

Kedves Tibor ! Gratulálok nagyon jól sikerült a kép!! Üdv Anikó

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Zsuzsika! Van fönt egy szarvasos képem,az értékelést és a szép szavakat köszönöm.
Gratulálok a porcelán festéshez nagyon szép munka.
Üdv. Tibor

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Mártika Köszönöm szépen!!
Üdv, Tibor

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Zsófika Köszönöm szépen!!
Üdv. Tibor

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Széééééééééééép!!! Szeretem a tájképeket!! Vadakat nem szokott festeni??Üdv:Zsuzsa

Válasz

Balogh Márta üzente 16 éve

Remek!!!!!!!

Válasz

Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Nagyon szeretem nézni a munkáidat ,nagyon szépek gratulálok hozzá üdv. Zsóka

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Köszönöm.Hogy vagy??

Válasz

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Óriási pont és zöld mancs!!!!!

Válasz