Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Erdőmélyén

Címkék: farost olaj 4ox5o  

Kategória: Művészet

Látta 215 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ERRŐL A KÉPRŐL MEG AZ JUT AZ ESZEMBE HOGY A SZARVAS AZ ŐZ ROKONA. MÉG EMLÉKSZEM VISSZA A GYERMEKKOROMRA VAGYIS KISLÁNY KOROMRA AMIKOR AZ A BAMBI CÍMŰ ŐZIKE MESE IS NAGYON TETSZETT. MEG HA MÁR AZ A CÍME A KÉPNEK HOGY AZ ERDŐ MÉLYÉN NEKEM ERRŐL AZ IS ESZEMBE JUT AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÉDESAPÁMMAL KIJÁRTUNK AZ ERDŐBE GOMBÁKAT SZEDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kedves Tibor nagyon szépen ábrázoltad az erdőcsendjét és nyugalmát gratulálok! üdv. Zsóka

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Kedves Inci! Köszönöm a látogatást és a véleményed.
Üdv. Tibor

Válasz

Horváth Lászlóné üzente 16 éve

Nagyon kedves szép kép gratulálok!
Üdv:Horváthné Inci

Válasz

Horváth Lászlóné üzente 16 éve

Nagyon kedves szép kép !
Gratulálok!
Üdv:Horváthné Inci

Válasz

További hozzászólások 

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK JÓ HORGÁSZÁST ÉS SZERENCSÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK. <><><><>< ><>

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engemet Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szerencsés szép napot kívánok.

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engem Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szép napot kívánok. <><><><>< >

Rakottyai Ágnes üzente 8 éve

Ne haragudjon, de nem találkoztunk mi már Budakeszin egyszer? Pár évvel ezelőtt. Bocsánat a kérdésért, de rettentő rossz az arcmemóriám. :)

Cserei József üzente 12 éve

Áldott,békés és szeretetben gazdag új évet kíván,a Cserei család ...

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu