Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ERRŐL A KÉPRŐL MEG AZ JUT AZ ESZEMBE HOGY A SZARVAS AZ ŐZ ROKONA. MÉG EMLÉKSZEM VISSZA A GYERMEKKOROMRA VAGYIS KISLÁNY KOROMRA AMIKOR AZ A BAMBI CÍMŰ ŐZIKE MESE IS NAGYON TETSZETT. MEG HA MÁR AZ A CÍME A KÉPNEK HOGY AZ ERDŐ MÉLYÉN NEKEM ERRŐL AZ IS ESZEMBE JUT AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÉDESAPÁMMAL KIJÁRTUNK AZ ERDŐBE GOMBÁKAT SZEDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 3 hete
Kovács Anita üzente 3 hete
NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Horváth Lászlóné üzente 16 éve
Horváth Lászlóné üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Balogh Márta üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Tóth Ibolya üzente 16 éve