Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ERRŐL A KÉPRŐL MEG AZ JUT AZ ESZEMBE HOGY A SZARVAS AZ ŐZ ROKONA. MÉG EMLÉKSZEM VISSZA A GYERMEKKOROMRA VAGYIS KISLÁNY KOROMRA AMIKOR AZ A BAMBI CÍMŰ ŐZIKE MESE IS NAGYON TETSZETT. MEG HA MÁR AZ A CÍME A KÉPNEK HOGY AZ ERDŐ MÉLYÉN NEKEM ERRŐL AZ IS ESZEMBE JUT AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÉDESAPÁMMAL KIJÁRTUNK AZ ERDŐBE GOMBÁKAT SZEDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉP EZEKET A SZARVASOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Kedves Tibor nagyon szépen ábrázoltad az erdőcsendjét és nyugalmát gratulálok! üdv. Zsóka

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Kedves Inci! Köszönöm a látogatást és a véleményed.
Üdv. Tibor

Válasz

Horváth Lászlóné üzente 16 éve

Nagyon kedves szép kép gratulálok!
Üdv:Horváthné Inci

Válasz

Horváth Lászlóné üzente 16 éve

Nagyon kedves szép kép !
Gratulálok!
Üdv:Horváthné Inci

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Köszönöm Mártika.
Üdv. Tibor

Válasz

Balogh Márta üzente 16 éve

Nagyon szep alkotas...szerettem volna en is ott lenni a kozelukben....

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Szia!!! Azt hittem horgászol,köszönöm!!!!
Üdv. Tibor

Válasz

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Hát igen, az edő mélye csoda dolgokat rejt! szép kép!

Válasz