NAGYON SZÉP EZT A JELEN MÚLTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NEKÜNK IDEHAZA ITTHON VAN EGY NAGYON RÉGI ÓLUNK MEG VAN EGY GARÁZSUNK AZOKBAN SZERSZÁMOKAT TÁROLUNK. MEG VAN EGY KIS VASBÓL KÉSZÜLT TALICSKÁNK IS. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!