Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM TALÁN AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN FUTNI KELLETT EGY FÜVES ÚTON DE JÓL KI IS FÁRADTUNK FUTÁS KÖZBEN JÓ NEM CSAK ÉN HANEM A TÖBBI ISKOLÁS TÁRSAM IS. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Nagy Tibor üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Tibikém! A képet felnagyítottam, tüzetesen megnéztem, és nagyon tetszik, minnél tovább nézem egyre jobban úgy érzem hogy utazok!! Nézem a képet és úgy érzem én is ott vagyok és minjárt bekanyarodok, nagy tetszik!!! csillagok
Üdv: Ibike
Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve