Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM TALÁN AMIKOR TINÉDZSER KOROMBAN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN FUTNI KELLETT EGY FÜVES ÚTON DE JÓL KI IS FÁRADTUNK FUTÁS KÖZBEN JÓ NEM CSAK ÉN HANEM A TÖBBI ISKOLÁS TÁRSAM IS. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉP EZT AZ EZÜSTÖS SZÍNŰ UTAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Köszönöm a látogatásaidat nagyon örülök kedves szavaidnak és értékeléseidnek.
Üdv. Tibor

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Nagyon tetszik.

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Ibolya! Köszönöm Szépen !!!!
Üdv .Tibor

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Zsófika!!! Köszönöm szépen jól esett .
Üdv . Tibor

Válasz

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Tibikém! A képet felnagyítottam, tüzetesen megnéztem, és nagyon tetszik, minnél tovább nézem egyre jobban úgy érzem hogy utazok!! Nézem a képet és úgy érzem én is ott vagyok és minjárt bekanyarodok, nagy tetszik!!! csillagok
Üdv: Ibike

Válasz

Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Nagyon szép ez a festményed is gratulálok hozzá Üdv Zsóka

Válasz