Kis türelmet...
Tisztelt Olvasóm!
Ismerd meg őseid történelmi hagyatékát, ősi üzenetét!
Fontosnak tartom, hogy rövid tájékoztatást adjak azokról az antropológiai kutató munkákról, amely a vércsoportok tanulmányozásával kapcsolatos. Miért is fontos ez? Azért, mert kiindulópontja lehet számodra ahhoz, hogy további tudományos információk befogadását tedd lehetővé. Dr. Peter D’ Adamo is, e tudományos munkák eredményeit vette figyelembe, mint az emberiség történelmi fejlődésének azon korát, ahol már kialakultak az emberre jellemző olyan tényezők, amelyek választ adtak a sejteket támogató, vagy éppen ellene ható vizsgálati eredményekre.
15 éve | 0 hozzászólás
Kedves Klubtársak!
Látogassatok el a VÉRCSOPORT KLUB közösségi oldalr is, és ha számotokra is ad új ismereteket, akkor csatlakozzatok a csoporthoz.
Köszönöm!
Üdvözlettel:
Tabi Sándor
VÉRCSOPORT KLUB vezetője
15 éve | 0 hozzászólás
Kedves Olvasó!
Életmód: „Dagi gyerekek”.
A kövérség manapság járványszerűen terjed, nemcsak a felnőttek, de a gyerekek körében is. Erre keressük a választ, okát kutatjuk. A válasz meg van, csak kételkedünk még egy kicsit benne addig, amíg a helyzet súlyosabb nem lesz. A túlsúly nem genetikai hiba okozta állapot, hanem anyagcserezavar! A családok háztartásvezetésében, táplálkozásában és életmódján belül található a probléma, ami kifogásolható.
15 éve | 0 hozzászólás
Kedves Olvasó!
A mellrák kialakulásának lelki háttere: Anya és gyermeke kapcsolatból címmel a femina.hu oldalon.
A mellrákkal kapcsolatos nézőponttal szemben, egy másik nézőpontból szeretnék még információkkal szolgálni.
A kutatók eredményeiből:
Mindjárt azzal kezdeném, hogy a rák nem véletlenszerű, nem közvetlen lelki, nem genetikai probléma, hanem egy természetes jelenség, melyet a gombák és baktériumok hangolnak össze.
Nagyon fontosnak tartom, hogy a lehető legtöbb információval lássalak el benneteket, ha csak egy kevés is sikerrel jár, már eredményesnek mondható.
15 éve | 0 hozzászólás
Kedves Klubtársaim!
Mindannyiunknak saját felelőssége, hogy kiiktassuk környezetünkből az ammóniát. Senki sem teheti meg helyettünk. Ha megszüntetjük a lehető legtöbb ammóniaforrást külső és belső környezetünkben, akkor elkerülhetjük, hogy szervezetünk szennyeződjön. Az ammónia csökkenésével energiaszintünk nő, immunrendszerünk erősödik.
Azonban ehhez be kell segíteni!
Ha gondoskodunk arról, hogy étrendünkből megfelelő mennyiségű aminosavat (arginint) nyerjünk, melyek az ammóniával keveredve karbamiddá alakítják azt, megszakíthatjuk az ammónia / erjedés ciklust.
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Ismeretek a tejről
14 éve | 1 hozzászólás
Vajon a tejet nem egy kémiai, biológiai és baktériumi koktélnak kellene-e hívni?"
Dr. Robert M. Kradjian, orvos
A tej és tejtermékek egészség-károsító hatásai
Ki ne hallotta volna nap mint nap hogy "a tej egészséges" vagy "tápanyagokban gazdag", "a gyermekek számára fontos" stb... Sajnos az alábbiak szerint pont az ellenkezõje az igaz.
Kérem, fordítson egy kis idõt erre a cikkre. Mindig az váltja ki a legnagyobb megdöbbenést és kételyt, amit nem a többség hangoztat vagy csinál.
Címkék:
Utolsó hozzászólás
Tovább