NAGYON SZÉP EZT A NAPLEMENTÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. A NAPLEMENTE NAGYON SZÉP. LEHET BENNE SOKÁIG GYÖNYÖRKÖDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kedves Tibor!
Örülök, hogy galériádra találtam. Amit láttam őszinte elismerést érdemel. Munkádhoz jó alkotókedvet, sok sikert és belső örömet kívánok.
Üdvözlettel: Ernő
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!