Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT A NAPLEMENTÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT A NAPLEMENTÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. A NAPLEMENTE NAGYON SZÉP. LEHET BENNE SOKÁIG GYÖNYÖRKÖDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
NAGYON SZÉP EZT A NAPLEMENTÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Bíró Ernő üzente 12 éve
Kedves Tibor!
Örülök, hogy galériádra találtam. Amit láttam őszinte elismerést érdemel. Munkádhoz jó alkotókedvet, sok sikert és belső örömet kívánok.
Üdvözlettel: Ernő
Nagy Tibor üzente 15 éve
SUSZTER JÁNOS üzente 15 éve
Nagy Tibor üzente 15 éve
MAGnes MAGia üzente 15 éve
Kedves Tibor! Korábban csak átsuhantam a galériádon, pár kézjegyet hagyva magam után...:) - ezúttal gratulálok is a képeidhez, köszönöm a bennem keltett látvány élményét. Kívánok további munkádhoz sikeres alkotói örömöt.
Üdvözlettel: Karádi Ágnes
Nagy Tibor üzente 15 éve
Fazekas Éva üzente 15 éve
Madarasz Rozalia üzente 16 éve
Nagyon őrvendetes,hogy van őnbizalmad és lelkierőd ilyen szép festmények alkotására, GRATULÁLOK.Van valami ezen a képen , ami a távólba megy,a végtelenbe és mégis felemelő érzés,mondjon ki mit akar nekem nagyon tetszik.,szia.
Balogh Márta üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Nagy Tibor üzente 16 éve
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Madarasz Rozalia üzente 16 éve