NAGYON SZÉP EZT AZ OLVADÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM VISSZA TALÁN GYERMEKKOROMBAN VAGYIS KISLÁNYKOROMBAN AMIKOR A NARNIA KRÓNIKÁIT VAGYIS AZ OROSZLÁN A BOSZORKÁNY ÉS A KÜLÖNLEGES RUHÁSSZEKRÉNY CÍMŰ MESE REGÉNYT OLVASTAM ÉS ABBAN VOLT AZ AZ ESEMÉNY AMIKOR A JÉGKIRÁLYNŐ JÉGGÉ VÁLTOZTATTA A GYERMEKEKET ÉS AZUTÁN MEG CSODA TÖRTÉNT HOGY ELOLVADT RAJTUK A JÉG ÉS ISMÉT ÚJ ÉLETRE KELTEK. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!