NAGYON SZÉP EZT A FORRÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. MI MÁR UGYE NAGYON RÉGEN VOLT AMIKOR KIJÁRTUNK SZENTKÚTRA ÉS ONNAN MERÍTETTÜNK FORRÁSVIZET. ÉS ONNAN HOZTUNK SZENTELT VIZET. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kedves Mária! Köszönöm szépen a hozzászólást és az értékeléseidet. Képeidet látván
Örülnék ha az ismerősöd lehetnék. Szeretném ha kritizálnád a képeimet. Nekem még sokat kell fejlődnöm,hisz 4o év után kezdtem el ujra festeni.
Üdv. Tibor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!