Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A FORRÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A FORRÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. MI MÁR UGYE NAGYON RÉGEN VOLT AMIKOR KIJÁRTUNK SZENTKÚTRA ÉS ONNAN MERÍTETTÜNK FORRÁSVIZET. ÉS ONNAN HOZTUNK SZENTELT VIZET. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉP EZT A FORRÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Nagy Tibor üzente 15 éve

Köszönöm János!!!
Üdv Tibor

Válasz

SUSZTER JÁNOS üzente 15 éve

Természetesen a maximum!

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Kedves Mária! Köszönöm szépen a hozzászólást és az értékeléseidet. Képeidet látván
Örülnék ha az ismerősöd lehetnék. Szeretném ha kritizálnád a képeimet. Nekem még sokat kell fejlődnöm,hisz 4o év után kezdtem el ujra festeni.
Üdv. Tibor

Válasz

Mária Löw Jensen - üzente 16 éve

Tetszik ez a képed.

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

A csillagok másod rendűek . Az a lényeg hogy neked tetszett. Köszönöm szépen!!!

Válasz

Eipl Jánosné üzente 16 éve

A csillagok nem működnek, hát ideírom, hogy ez a képed nagyon tetszik.Üdv.Panni

Válasz