Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Nyugalom

Címkék:  

Kategória: Művészet

Látta 534 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 1 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hete

NAGYON SZÉP EZT A NYUGALMAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

Szépek a képeid.<><><><><>

Válasz

Pálinkó Dezső üzente 14 éve

Köszönöm Ági,ez szép!

Válasz

Magyarné Ujvári Ágnes üzente 14 éve

Féktelen nyugalom

Valamit sodor a víz-tán a lelkemet
néha eltűnik a habokban,azután megremeg
ülök a folyóparton,fülembe zúg a csend
most messze van tőlem minden szabály
most nem érdekel a rend.
Szemem becsukva átadom magam a végtelennek
itt érzem magam igazán szabadnak,
őszintén féktelennek.
Te őrült folyó!,ki széttiporsz álmkat s életet
Tisza!Te vad,tébolyult asszony!Képes vagy
megölni átélt,gyönyörű éveket!
Te vagy a relytély s szép vagy mégis
szívemből csodállak,de félek Tőled én is!
Európa szőkesége!A szeszélyed hatalom-
Magyarország büszkesége!-ezt örökre akarom!
Tiszaparti csend-csak ülök s hallgatom
szívemnek béke,lelkemnek jutalom
sugdosnak a parti fák-rólam beszélnek
tudom,
mert boldog vagyok,ha rám tör
ez a féktelen nyugalom.
/Én/

Nagyon tetszik ez a képed is,rögtön ez a versem jutott eszembe!Tényleg nyugalmat áraszt a festmény!

Válasz

Pálinkó Dezső üzente 15 éve

Köszönöm,örülök hogy tetszik!

Válasz

Oláh Ildikó üzente 15 éve

A vizes tájak mestere vagy!:-) Tetszik!

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Igen kedvelem az ilyen típusú tájképeket.Szerintem bármelyik galériában bátran kiállíthatnák! Gratula!!!

Válasz

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 1 hete

SZÉPEK A KÉPEID. <><><><>< >

Kovács Anita üzente 1 hete

Szia engemet Kovács Anitának hívnak szerencsés szép napot kívánok neked. <><><><>< >

Kovács Anita üzente 1 hete

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK SZERENCSÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK NEKED. <><><><>< >

Petik Ilona üzente 10 éve

Kedves Dezső! Köszi a látogatást. Szép napot.

Csurgóné Erzsébet üzente 12 éve

Boldog Új évet! Üdv

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu