NAGYON SZÉP EZT A MERENGÉST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. IGAZÁBÓL ÉN IS EL SZOKTAM MERENGENI VAGY SZOKTAM GONDOLKODNI DOLGOKON HOGY MIT HOGYAN CSINÁLJAK MOST PÉLDÁUL KIFESTETEM A KISSZOBÁMAT EBBEN AZ ÉVBEN. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!