NAGYON SZÉP EZEKET AZ ŐSZI FÁKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ILYENKOR ŐSSZEL TALÁN AZ A SZÉP LÁTVÁNY AMIKOR KIMEGYÜNK A TERMÉSZETBE ÉS MEGCSODÁLJUK A FÁK LOMBJAIN LÉVŐ NAGYON SZÉP SZÍNES FALEVELEKET. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!