NAGYON SZÉP EZT A HOLDFÉNYBEN LÉVŐ FENYŐFÁT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Ő a kedvencem!!! Varázslat, misztikum, számomra nagyon varázslatosan szép kép! Minél tovább nézem a képet engem annál jobban gondolkodásra, merengésre késztet. Gratulálok a galériádhoz, minden képed számomra lenyűgöző!
Üdv: Ibolya
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!