NAGYON SZÉP EZT A VIRÁGCSENDÉLETET ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NEKEM IS VAN ITTHON VIRÁG CSENDÉLETEM EZ ÚGY VAN HOGY A DÍSZ VÁZÁKBAN VANNAK MŰVIRÁGOK ÉS AZOKBAN IS SZOKTAM GYÖNYÖRKÖDNI. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!