Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Havihegyi templom

Fotóm alapján.../ kb. 25X38/

Címkék: akvarell  

Kategória: Művészet

Látta 559 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 1 hete

NAGYON SZÉP EZT A TEMPLOMOT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.

Válasz

Németh Mária üzente 12 éve

Szép akvarell, tetszik!

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve


Mint a valóságban ! Kösz hogy láthattam .

Válasz

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Köszi Cecília!( De szép neved van! )Örülök a látogatásodnak, meg az értékeléseidnek.Üdv.; Mary.

Válasz

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Szia Szilvi! Köszi a véleményt. Én amit kiállításra szánok, általában bekereteztetem, de sokszor az üveg-klipsz-passzpart megoldás is jó. Megtanultam a passzpartuzást, így olcsóbban is alkalmassá lehet tenni képeket a kiállításra. Szakkönyvekben utána nézhetsz. Üdv.;Mary.

Válasz

Bükki Gy. Cecilia üzente 14 éve

Nagyon tetszenek a munkáid, gratulálok!
Cecilia

Válasz

Láng Szilvia üzente 14 éve

Nagyon tetszik a templom képed, akvarell tecnikával nehéz is megcsinálni, hogy ilyen jó legyen.! Szilva u.i. Szeretném tőled megkérdezni, hogy aTe képeid be vannak keretezve? Én csak úgy szoktam csinálni, hogy kartonra felragasztom,és nincs bekeretezve. Szerinted úgy is jó? Sajnos a keretek nagyon drágák. Köszi Szilva.

Válasz

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Köszi, csak nem vágtam ki szépen a képet, így egy kissé veszít az esztétikai hatásból...Üdvözöllek; Mary

Válasz

Pálinkó Dezső üzente 14 éve

Nagyon jó akvarell!

Válasz

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Ez így igaz, van még e technikában is tanulnivalóm...

Válasz

További hozzászólások 

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID. <><><><>< >

Kovács Anita üzente 2 hete

Szia engemet Kovács Anitának hívnak szerencsés és szép napot kívánok neked. <><><><>< >

Kovács Anita üzente 2 hete

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK SZERENCSÉS ÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK NEKED. <><><><>< >

Petik Ilona üzente 11 éve

Gratulálok a kiállitásodhoz.Szép napot.

Robár Katalin üzente 13 éve

Nagyon szép!!!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu