NAGYON SZÉP EZT A KISFIÚT ÁBRÁZOLÓ SZÉNRAJZOD IS. ÚGY EMLÉKSZEM A BIBLIÁBÓL MIVEL ÉN RÓMAI KATOLIKUS VALLÁSÚ HÖLGY VAGYOK HOGY ÚGY OLVASTAM MÉG A JÉZUS IS NAGYON SZERETTE A GYERMEKEKET ÉS AZT MONDTA HOGY ENGEDJÉTEK HOZZÁM A GYERMEKEKET HISZEN ILYENEKÉ A MENNYEKNEK ORSZÁGA. EZ A SZÉNRAJZOD IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!