NAGYON SZÉP EZEKET A FEHÉR HATTYÚKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ERRŐL A KÉPRŐL MEG AZ JUT AZ ESZEMBE HOGY GYERMEK KOROMBAN VAGYIS KISLÁNY KOROMBAN A RÚT KISKACSA CÍMŰ MESÉT NÉZTEM ÉS AZ NAGYON SZÉP FEHÉR HATTYÚVÁ VÁLTOZOTT. KISLÁNY KOROMBAN AZ A MESE IS NAGYON TETSZETT. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!