Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam 

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Diavetítés indítása

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Próba baba

Címkék: olaj 30 x 25 vászon  

Kategória: Művészet

Látta 253 ember.

Értékeld

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A LILA HAJÚ FEKETE SZEMŰ NŐI PORTRÉT ÁBRÁZOLÓ SZÍNES CERUZÁS RAJZOD IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A LILA HAJÚ FEKETE SZEMŰ NŐI PORTRÉT ÁBRÁZOLÓ SZÍNES CERUZÁS RAJZOD IS. NAGYON JÓL PASSZOL EHHEZ A SZÉP HÖLGYHÖZ A LILA HAJ ÉS A LILA RÚZS. NAGYON JÓL MEGY HOZZÁ. NAGYON SZÉP. EZ A SZÍNES CERUZÁS RAJZOD IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 3 hete

NAGYON SZÉP EZT A LILA HAJÚ FEKETE SZEMŰ NŐI PORTRÉT ÁBRÁZOLÓ SZÍNES CERUZÁS RAJZOD IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Bükki Gy. Cecilia üzente 15 éve

nagyon jó,nem tudnám szavakba foglalni, de valóban próba babára emlékeztet!
Gratulálok!

Válasz

Balogh Márta üzente 16 éve

Nagyon jo kep...

Válasz

Kedves Tibor ! látom már megint alkottál gratulálok hozzá, további sikeres munkát kívánok,és köszi a látogatás üdv Zsóka

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Köszönöm szépen Ibolya, nem tudom meg kaptad-e a válasz levelem ?
Üdv. Tibor

Válasz

További hozzászólások 

Üzenőfal

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZIA ENGEMET KOVÁCS ANITÁNAK HÍVNAK JÓ HORGÁSZÁST ÉS SZERENCSÉS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK. <><><><>< ><>

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engemet Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szerencsés szép napot kívánok.

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szia engem Kovács Anitának hívnak jó horgászást és szép napot kívánok. <><><><>< >

Rakottyai Ágnes üzente 8 éve

Ne haragudjon, de nem találkoztunk mi már Budakeszin egyszer? Pár évvel ezelőtt. Bocsánat a kérdésért, de rettentő rossz az arcmemóriám. :)

Cserei József üzente 12 éve

Áldott,békés és szeretetben gazdag új évet kíván,a Cserei család ...

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu