NAGYON SZÉP EZT A MESEVILÁGOT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM EZZEL A KÉPPEL KAPCSOLATBAN HOGY GYERMEK KOROMBAN VAGYIS KISLÁNY KOROMBAN NAGYON SZERETTEM PÉLDÁUL A HAMUPIPŐKE CÍMŰ ÉS A HÓFEHÉRKE ÉS A HÉT TÖRPE CÍMŰ MESÉKET. BÁR AZ IS IGAZ HOGY MÁR KINŐTTEM A MESÉKBŐL DE MÉG MINDMÁIG ÉRDEKEL A MESE VILÁGA. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!