NAGYON SZÉP EZEKET A FÁKAT ÉS CSILLOGÓ-FÉNYLŐ FOLYÓT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A képeid gyönyörűek, szép, precíz munkák, nem is nagyon tudnék közülük választani, annyira tökéletesek. A természet szépségét gyönyörűen meg tudod festeni, a szinek tökéltesek. Üdv.: Erzsi
... a letört ág, útba igazítón mutatja a mozgalmas élettér sarából, maszat-moszat átmenetén keresztül kivezető, fény útjára lépés nyugodt derűjéhez keskeny fényhidat...
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!