NAGYON SZÉP EZEKET A LILA SZÍNŰ VIRÁGOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
NAGYON SZÉP EZEKET A LILA SZÍNŰ VIRÁGOKAT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. AKI A VIRÁGOT SZERETI AZ ROSSZ EMBER NEM LEHET. SZOKTÁK MONDANI. TARTJA A KÖZMONDÁS. ÉN VALAMIKOR VIRÁGKÖTŐ SZERETTEM VOLNA LENNI MIVEL NAGYON SZERETEM A VIRÁGOKAT MERT NAGYON SZÉPEK ÉS NÉMELYIKNEK NAGYON JÓ ILLATA VAN. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!