NAGYON SZÉP EZT A TAVASZI VIRÁGZÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ILYENKOR TAVASSZAL RÜGYEZNEK A FÁK ÉS NAGYON SZÉP FEHÉR VIRÁGAIK VANNAK. LEHET BENNÜK GYÖNYÖRKÖDNI. ÉN IS MINDIG MEGCSODÁLOM ŐKET A FÁKAT AMIKOR RÜGYET HAJTANAK. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><
Kedves Olga! Nagyon köszönöm, hogy megnézted a képeimet, s hogy tetszettek.
Én viszont gratulátok gyerekeidhez, unokádhoz. Nekem is van 3 gyerekem és hét
unokám.Ismerem ezt a boldogságot.Szeretettel üdvözöllek.
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!