NAGYON SZÉP EZEKET AZ ÉPÜLETEKET ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ÚGY LÁTOM ITT MEG A KÉPRŐL HOGY ITT A SZÍNEK KAPTAK FŐSZEREPET. MERT HISZEN A CÍMÉBEN IS AZ VAN ODA ÍRVA HOGY AHOL A SZÍNEK VERSENGENEK. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!