NAGYON SZÉP EZT A TÁNCOSNŐT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. IGAZ UGYAN HOGY EZ EGY NAGYON SZÉP TÁNCOSNŐ. ÉN EGYSZER VALAMIKOR MÉG TINÉDZSER LEHETTEM MIKOR A TELEVÍZIÓBAN MEGNÉZTEM A MY FAIR LADYT MERT AZ A FILM NAGYON MEGTETSZETT MERT A VIRÁGÁRUS LÁNYBÓL NAGYON SZÉP ELŐKELŐ HÖLGY LETT. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!