NAGYON SZÉP EZT A FŰZFÁT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. ARRA EMLÉKSZEM EZZEL A KÉPPEL KAPCSOLATBAN HOGY KISLÁNY KOROMBAN VAGYIS GYERMEK KOROMBAN OLYAN MESÉT NÉZTEM AMELYNEK A POCAHONTAS VOLT A CÍME ÉS ABBAN A MESÉBEN LÁTTAM EGY ÖREG FŰZFÁT AMELYNEK A FŰZANYÓ VOLT A NEVE. ÉS AKKOR NEKEM AZ A MESE NAGYON TETSZETT. IGAZ BÁR HOGY KINŐTTEM A MESÉKBŐL DE A MESÉK VILÁGA MÉG MINDIG ÉRDEKEL. ÉS AZ A FŰZFA IS NAGYON TETSZETT NEKEM A MESÉBEN. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!