NAGYON SZÉP EZT AZ ÉJFÉLI MISÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. ÉN VISZONT HÍVŐ VAGYOK. RÓMAI KATOLIKUS VALLÁSÚ VAGYOK ÉN VALAMIKOR JÁRTAM TEMPLOMBA DE MÁR ÉN SEM. DE A TEMPLOMOK MÉG UGYAN ÚGY TETSZENEK MINT AKKOR MIKOR JÁRTAM. GRATULÁLOK A KÉPHEZ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><><>
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!