Kis türelmet...
A
http://fizika.network.hu/forumtema/mi-a-bio-elektromagneses-hullamstruktura
hozzászólás válaszban ígértem, hogy közreadom.
Íme a gyöngyszem:
" Számítógépes állapotfelmérés
Létezik olyan diagnosztikus lehetőség, mellyel a szervezetben zajló folyamatok hátterébe be tudunk pillantani. Az 1970-es évek óta tudjuk, hogy a szervezet anyagcsere-folyamatainak irányítása elektromágneses (EM) jelekkel történik.
Számuk pedig össz-szervezeti szinten másodpercen- ként ezermilliárdnyi. Ha ezek az adatok korrektek és az átvitelük akadálytalan, úgy egészséges állapotról beszélünk, ám ha az adatok hibásak, vagy átvitelük pontatlan, akkor betegségek alakulnak ki. EM jelekkel a szervezetet saját „anyanyelvén” tudjuk megszólítani, és a megfelelően feltett kérdésekre válaszokat kapunk. Ezt hívjuk elektromágneses biokommunikáció, vagy biorezonancia vizsgálatának, mely tulajdonképpen a szervezet állapotának felmérésére alkalmas. Segítségével olyan kérdésekre kapunk választ, hogy a vizsgált egyén:
szenved-e vitamin - vagy ásványi anyag hiányban
mire allergiás
milyen betegségekre hajlamos
milyen betegségek vannak kialakulóban
szervezetében vannak-e toxikus lerakódások
vannak-e a szervezetében gócok
immunrendszere milyen funkcionális állapotban van
egyes anyagcsere folyamataiban vannak-e zavarok
milyen a szervezet energetikai állapota
milyen homeopátiás szer, vagy gyógynövény alkalmazása javasolt
A BIOREZONANCIA vizsgálat az adatok gyors feldolgozása érdekében számítógéppel történik. Fájdalommal nem jár. Időtartama kb. 60 perc.
Segítségével lehetővé válik az:
„Önnek ezzel együtt kell élnie” és a „Mit akar még ebben a korban” típusú, kivizsgált, avagy nem tisztázott hátterű betegségek okainak felderítése és kezelése.
A vizsgálat nem végezhető el beépített szívritmus - szabályzóval és/vagy defibrillátorral élők esetében és nem javasolt áldott állapotban lévőknél."
ezzel vége a gyöngyszemnek.
No, de az olvasói levelek, felhasználói tapasztalatok sem maradnak el tőle:
http://www.vitalland.hu/ttbioharmonex1
Mi az alapvető gond ezekkel?
Az, hogy állításokat mondanak, s azokat igazolásképpen azonnal igaznak fogadják, illetve fogadtatják el. Azt sugallják, mintha tudományos megállapítások lennének a leírtak. Nem vizsgálják a tévedés lehetőségét sem. Persze nem is akarják, nem az a cél.
A tudományos gondolkodás és bizonyítás menete: észlelés, megfigyelés, leírás, fogalmak kialakítása, hipotézis, jóslás - állítás (kísérlettervezés), ellenőrzés (kísérlet), s majd csak ezután jön az előbbiek sokszori visszacsatolása után az igazolt elmélet a fogalmak pontos kialakításával.
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Hozzászólások