Elfelejtettem a jelszavam

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

A mérkőzés be van fújva

Halom spori legközelebbi életveszélyes meccsvezetése egy 1993. szintén májusi balatonfüredi NB-II-es ifi mérkőzésen történt, – (Balatonfüred – Dunaújváros 0 : 1 kettes, gólszerző: Sowunmi Thomas.) – hol a partjelzője az első félidő közepén behipozott. – (A vércukor szintje 1 alá csökkent, melytől összeesett, és a következő másodpercekben már a taccsvonalon horkolt.) - Állt a les vonalon, – (Az utolsó védőjátékos, - Aki alap esetben nem a kapus, de meccs szituációban mindegy, hogy ki az, de az utolsó előtti védőjátékosnak kell lenije. - képzeletbeli, a taccsvonalra merőleges meghosszabbítása.) - Halom kinézett rá, mert a térfél közepéről lesnek érzékelte a dunaújvárosi akciót, Kiss partjelző próbálja felemelni a zászlaját, - (Remeg a kezében, jelezne szegény, de már dől is a legény.) - de helyette azt maga elő a fűbe szúrja, és jó szamurájként lassan kardjába – (Itt most zászlajába.) dől. – (Hamvai Kornélnál Márton partjelző csak fázik, és a 8-as villamossal – Újpesti piac mögött.. -  jár a mérkőzésekre lengetni, többek között arra a bizonyos Népstadion belire is.) - Sürgősségi – (Emergency – Vészhelyzet.) - mentőhívás, zászlóstól, futballcipőstől hordágyra fektetés, irány a veszprémi korház, a mérkőzés rövid technikai szünet után így már partjelző nélkül, egy játékvezetővel folytatódik.