Kis türelmet...
12 éve | 0 hozzászólás
Nyílt levél minden kilakoltatott, elárverezett,
vagyonából kiforgatott, deviza alapú hiteles károsulthoz!
Kedves barátaim!
Az elmúlt időszakban világossá vált számomra, hogy minden deviza alapú jogügylet esetében, ahol az árfolyamrés vagy konverziós díj önálló költségként elszámolása és bizonylatolása nem történt meg, valamint minden olyan esetben, ahol az elszámolás során a tőkét jelenidőre nem értékelték át, ott CSALÁS történt, és az a banki bizonylatokkal (mint tárgyi bizonyítékkal) objektívan és megkerülhetetlenül igazolható.
E két tétel bármelyikének megléte azt jelenti, hogy a pénzügyi szolgáltató tudatosan, előre megfontolt szándékkal, és bűnszövetségben csapta be az adóst, és az államot is egyszerre.
Ezek a szerződések azonban BŰNCSELEKMÉNY-SOROZAT tárgyai, nem csupán egyedi, polgári jogi szerződések, így fel kell hagyni a polgári perekkel.
Bűncselekményre semmilyen jogügylet nem alapozható, semmis. Minden bírósági, közjegyzői, követeléskezelői, lefoglalási, inkasszó, és egyéb művelet törvénytelen. A banknak vissza kell állítania az eredeti állapotot, és kártérítést kell fizetnie az adósnak!
A pénzügyi szolgáltatóknak semmilyen pénzügyi vagy jogi felhatalmazása nincsen és nem is volt arra, hogy a számukra tényleges bevételt okozó, a szerződésekben azonban meg sem említett árfolyamrés értékét; a tőke értékelésének hiányából adódó árfolyamnyereséget, valamint a tőke-értékelés anomáliájából származó kamat és költség többleteket elszámolás, és bármiféle bizonylat adás nélkül elhallgassák az adóhivatal és az adósok elől.
A kartellszerű maffia bűncselekmény országosan egyeztetett és tudatosan rendszerré formált mivoltát bizonyítja, hogy ezen tételek, minden deviza alapú jogügylet esetében jelen vannak, függetlenül attól, hogy lakás, személyi vagy diákhitelről; autó vagy eszköz vásárlásról, lízingről, vagy egyéb jogügyletről van szó. A szerződések bár egyediek, azonban e megtévesztések és károkozások valamennyiben fellelhetők.
Indoklás:
Árfolyamrés. A szerződések alapján automatikusan, valóságban, pénzügyileg is létrejön. Lényege minden pénzügyi szolgáltatónak a két egymástól eltérő (vételi-eladási vagy közép) árfolyam átváltási művelete által keletkező jövedelme az árfolyamrés. Ez egy önálló pénzügyi szolgáltatás, tehát önálló költség. Ez a Ft érték csökkenti a befizetett Forint-törlesztés átváltáskori deviza értékét, tehát a valóságban, pénzügyileg is létrejön
Tőke értékelés: Minden pénzügyi szolgáltató minden értékelési ciklusban, amikor az aktuális árfolyamot alkalmazza, el kell hogy végezze. A tőke értéke nyilvántartási érték, nem jelent valóságos létező devizát. A deviza tőkeérték a szerződés szerint származtatott, függő érték. A valóságos Tőke értéke kizárólag a folyósításkori valóságos formájában, azaz Forintban realizálható A nominálisan, értékelés nélkül göngyölt tőke esetében az árfolyam nyereség valóságban, pénzügyileg is létrejön – a tőke valóságos Ft értékét megnöveli, értéke pontosan kiszámítható. Bár az értékelési ciklusban a tőke ilyen növekedése az árfolyamnyereségen kívül, valóságos pénzügyi értéket nem okoz, az adósnak azonban mindenképpen kárt okoz, és a végelszámoláskor tényleges töke értékben is megjelenik. Amennyiben a tőke átértékelése a ciklus jelenértékére megtörténik, úgy a valóságos tőke Ft érték változatlan marad, ezzel szemben a származtatott tőke deviza értéknek az árfolyamnak megfelelően változnia kell. Nm keletkezik sem haszon, sem kár a felek részére.
Tőke értékelés multiplikátor hatása: A kamatok és a költségek %-os arányban kerülnek megállapításra. Ennek az értéknek a mindenkori tőke egyenleg az alapja. Ha a tőke minden értékelési ciklusban, nem jelenértéken van alkalmazva, akkor a %-os kamat, illetve %-os költség változni fog az árfolyammozgás irányát megnövelve. Ez az adósnak az egyébként megfizetésre kerülő árfolyam kockázatát - a valóságos Ft értékét - indokolatlanul megnöveli, értéke pontosan kiszámítható.
Mindhárom tény olyan komoly pénzügy-számviteli szakmai hibának minősül, aminek ilyen általános és tömegesen egységes előfordulása kizárt, hogy véletlen tévedés lenne. A tudatos alkalmazást bizonyítja az a tény is, hogy ezeket a valóságban keletkező jövedelmeket a pénzügyi szolgáltatók kreatív könyvelése valamilyen tételként eltünteti.
Ez a három bűnös módon kreált költség okozta, hogy a banki hitel a törlesztés ellenére nem csökken, hanem nő.
Károsultak figyelem!
Hiába lakoltatott ki, vagy vette el a vagyontárgyad akár 3-4 éve egy pénzügyi szolgáltató, mert a csalás büntetési tétele 8-10 év, mely időn belül a bűncselekmény nem évül el.
A károsultaknak élniük kell a jogaikkal, mert már van bizonyíték. Nem szabad feladni!
Azért, mert a Csányi az OTP Bank elnök-vezérigazgatója, és az ország leggazdagabb embere, még ugyanolyan üldözendő CSALÓ, mint az a svihák, aki nyereményt ígérve ellopja az idős hölgy nyugdíját.
Nem törődhet bele a társadalom, hogy a rendszerváltás nyerteseinek mindent szabad, megtehetnek bármit, büntetlenül.
Kapcsolatfelvétel érdekében keresem azokat a rokonokat, ismerősöket, ügyvédeket és barátokat, akik képviseltek, segítettek, támogattak ilyen meghurcolt családokat. Ők most is segítségre szorulnak, és mi tehetünk értük valamit.
Segítsetek, hogy egymáson segíthessünk!
A büntető feljelentés nem pénz kérdése, még ügyvédi közreműködés sem szükséges.
A szerződésre, illetve a banki elszámoló bizonylatra kizárólag azért van szükség, hogy a feljelentőt ne lehessen hamis vádaskodással zaklatni. Ha elegendő számú megalapozott ilyen feljelentést teszünk, úgy a későbbiekben már azok a meghurcolt kárvallottak is megtehetik a feljelentésüket, akiknek elvesztek az irataik.
Részletesebb tájékoztatók: http://menyusp.5mp.eu/web.php?a=menyusp&o=8y5w2NuxGD
Üdv menyus
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kapcsolódó cikkek:
A DAC rendszere
csalókkal nem tárgyalni kell!