NAGYON SZÉP EZT A CSIPKEDÍSZT ÁBRÁZOLÓ KÉPED IS. ERRŐL A KÉPRŐL MEG AZ JUT ESZEMBE AMIKOR KISLÁNY KOROMBAN VAGYIS GYERMEK KOROMBAN A CSIPKERÓZSIKA MESÉJÉT NÉZTEM ÉS NEKEM AZ A MESE IS NAGYON TETSZETT. BÁR AZ IS IGAZ HOGY MÁR KINŐTTEM A MESÉKBŐL DE MÉG MINDIG ÉRDEKEL A MESE VILÁGA MÉG MOST IS. EZ A KÉPED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Network.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ: itt.
Kommentáld!