Tóth Ibolya üzente 15 éve
Szia Tibikém, nálam jártál? pár szót írhattál volna! Fenn van a Face bookon is!!!! Jó éreztem magam, jó volt! Mindenki tündéri volt velem!!!!
Jeles Teréz üzente 15 éve
Én szóltam is hozzád azt hittem megismertél. Üdv.
Pusztay Ildikó üzente 15 éve
Kedves Tibor! Köszönöm, és megtisztelő, hogy ismerősödnek jelöltél. Üdv. Ildikó
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Szia Tibor, köszönöm a jelőlést ! További szép estét kivánok! Szeretettel üdv:m
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Köszi a jelzésed, és még jönni fogok néhányszor ez ügyben, ha nem zavarok ! Sok szép napot kivánok! szeretettel üdv:m