Székely Lázár üzente 15 éve
Űdvözletem Kedves Tibor ! Kűlönben jó szivvel gratulálok aképekhez. Űvd. Lázár
Sárkány Sándor üzente 15 éve
Üdvözöllek Tibor! Köszönöm a jelölést, további jó alkotókedvet, és jó egészséget kívánok. maszatoló
Pálinkó Dezső üzente 15 éve
Köszönöm a látogatást Tibor! Mostmár ismerős szomszédok vagyunk! Üdv:Dezső
Székely Lázár üzente 15 éve
Köszönöm .Kedves Tibor. űdv . Lázár
bambula ludmilla üzente 15 éve
az nagyon jo ezek a korhad deszkák - gratula milla