[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szia köszi a látogatást, nagyon szépek az alkotásaid, később vissza jövök, sajnos nem tudtam most végig nézni őket ! Sok szép napot kivánok

Székely Lázár üzente 16 éve

Köszöünöm űdv . Lázár

Székely Lázár üzente 16 éve

Mindegyik szép. Űdv . Lázár

Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Kedves Tibor !köszönöm szépen a látogatást és a kedves szavakat üdv Zsóka

szekeres anna üzente 16 éve

Kedves Tibor! Köszönöm a jelölést,viszonozni fogom.Képei nagyon tetszenek. További szép sikereket kívánok! Anna

Előző 5

Következő 5