[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Szia köszi a látogatást, nagyon szépek az alkotásaid, később vissza jövök, sajnos nem tudtam most végig nézni őket ! Sok szép napot kivánok
Székely Lázár üzente 16 éve
Köszöünöm űdv . Lázár
Székely Lázár üzente 16 éve
Mindegyik szép. Űdv . Lázár
Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve
Kedves Tibor !köszönöm szépen a látogatást és a kedves szavakat üdv Zsóka
szekeres anna üzente 16 éve
Kedves Tibor! Köszönöm a jelölést,viszonozni fogom.Képei nagyon tetszenek. További szép sikereket kívánok! Anna