Tóth Ibolya üzente 16 éve
Már aggódtam érted, nem is véleményezted az új képemet!! Szomorú vagyok nagyon rossz lett??
Eipl Jánosné üzente 16 éve
Köszi a csillagokat!
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Egyik szebb, mint a másik. Gratulálok.
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia Tibikém! Mi van Veled???
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Tibikém! Köszönöm szépen az értékelést, pontocskát! Tényleg jó kép lett?? KÉszül a következő! Puszi: Ibike