Tóth Ibolya üzente 16 éve

Már aggódtam érted, nem is véleményezted az új képemet!! Szomorú vagyok nagyon rossz lett??

Eipl Jánosné üzente 16 éve

Köszi a csillagokat!

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Egyik szebb, mint a másik. Gratulálok.

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia Tibikém! Mi van Veled???

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Tibikém! Köszönöm szépen az értékelést, pontocskát! Tényleg jó kép lett?? KÉszül a következő! Puszi: Ibike

Előző 5

Következő 5