Mucsiné Anikó üzente 16 éve

Kedves Tibor! Nagyon köszönöm a látogatást és a jó szavakat. Üdv Anikó

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia! Üvegre festek és lassan haladok mert a száradás több idő, ha kész felteszem, meglepő lesz!!! Rólam szól!

Balogh Márta üzente 16 éve

Kedves Tibor, latom mindenki csodalja ezt a kepet!!!! Gratula, szep napot!!!! Udv.M

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia! Voltam ma horgászversenyen, halat nem fogtam de a babgulyás finom volt!!! Pusza: Ibike

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Kukuccs!!! Adtam Neked pontot és zöld mancsot is, megérdemelted!!!! Pusza: Ibike

Előző 5

Következő 5