Mucsiné Anikó üzente 16 éve
Kedves Tibor! Nagyon köszönöm a látogatást és a jó szavakat. Üdv Anikó
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia! Üvegre festek és lassan haladok mert a száradás több idő, ha kész felteszem, meglepő lesz!!! Rólam szól!
Balogh Márta üzente 16 éve
Kedves Tibor, latom mindenki csodalja ezt a kepet!!!! Gratula, szep napot!!!! Udv.M
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia! Voltam ma horgászversenyen, halat nem fogtam de a babgulyás finom volt!!! Pusza: Ibike
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Kukuccs!!! Adtam Neked pontot és zöld mancsot is, megérdemelted!!!! Pusza: Ibike