Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve
Kedves Tibor ! köszönöm a látogatást és gratulálok a kaktusz gyűjteményedhez, további szép napot Zsóka
Balogh Márta üzente 16 éve
Kedves Tibor, koszi a latogatast!! !
Balogh Márta üzente 16 éve
Koszi a latogatast...kuldok egy szeletet!!!
Balogh Márta üzente 16 éve
Egy nagyon kellemes hetveget kivanok!!!!!Udv.M.
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Tibikém! Köszöm a pettyet, de zöld mancsot nem adtál!! Én adtam pettyet és zöld mancsot is!!! Na csak vicc volt, köszönöm Neked!! Pusza: Ibike