Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Kedves Tibor ! köszönöm a látogatást és gratulálok a kaktusz gyűjteményedhez, további szép napot Zsóka

Balogh Márta üzente 16 éve

Kedves Tibor, koszi a latogatast!! !

Balogh Márta üzente 16 éve

Koszi a latogatast...kuldok egy szeletet!!!

Balogh Márta üzente 16 éve

Egy nagyon kellemes hetveget kivanok!!!!!Udv.M.

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Tibikém! Köszöm a pettyet, de zöld mancsot nem adtál!! Én adtam pettyet és zöld mancsot is!!! Na csak vicc volt, köszönöm Neked!! Pusza: Ibike

Előző 5

Következő 5