Tóth Ibolya üzente 16 éve
Horgászni? Dolgozom, ömlik az ember, a repülőtéren dolgozom és meghalni nincs idő mert visszatolnak tepsivel együtt!!!
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Köszi az oldalam látogatását!
Balogh Márta üzente 16 éve
Koszi a latogatast, meg toltottem egy par kepet fel....udv. M
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szép hétvégét Nektek, pecázol?? ? Mi igen!!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Tibikém nagyon csendbe vagy, aggódom mi van Veled????