Tóth Ibolya üzente 16 éve

Horgászni? Dolgozom, ömlik az ember, a repülőtéren dolgozom és meghalni nincs idő mert visszatolnak tepsivel együtt!!!

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Köszi az oldalam látogatását!

Balogh Márta üzente 16 éve

Koszi a latogatast, meg toltottem egy par kepet fel....udv. M

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szép hétvégét Nektek, pecázol?? ? Mi igen!!

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Tibikém nagyon csendbe vagy, aggódom mi van Veled????

Előző 5

Következő 5