Balogh Márta üzente 16 éve

Nagyon kellemes vasarnpot!!!!!

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Tibikém! Hogy van a fogad?? Nem válaszoltál!!!

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Ja, festek még egy fura arcképet, fele nő, fele tigris!!! na ez lesz valami!!! hihihihi

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia! Gyerek meseképet festek, mélytengeri sellőt majd átküldöm emilként, OKSA??? Pusza, jól vagy????

Papp Edit üzente 16 éve

Tudom,hogy kevés a hal a Balatonban, de Hódmezővásárhelyig kellett szaladni, hogy pecázni tudj?

Előző 5

Következő 5