Balogh Márta üzente 16 éve
Nagyon kellemes vasarnpot!!!!!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Tibikém! Hogy van a fogad?? Nem válaszoltál!!!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Ja, festek még egy fura arcképet, fele nő, fele tigris!!! na ez lesz valami!!! hihihihi
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia! Gyerek meseképet festek, mélytengeri sellőt majd átküldöm emilként, OKSA??? Pusza, jól vagy????
Papp Edit üzente 16 éve
Tudom,hogy kevés a hal a Balatonban, de Hódmezővásárhelyig kellett szaladni, hogy pecázni tudj?