Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia Tibi! Fetlettem az új rémálomat, nem jó, nézd meg légyszi mi a baj!!! Segíts mert a kép úgy rossz ahogy van!!!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Megkaptam és köszönöm!!!!!!!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Mit kaptam meg?? a jó kívánságot megkaptam. Hűha elfelejtettem valamit???
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia Tibor! Hogy teltek az ünnepek???