Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia Tibi! Fetlettem az új rémálomat, nem jó, nézd meg légyszi mi a baj!!! Segíts mert a kép úgy rossz ahogy van!!!

üzente 16 éve

Szia Tibor!! Köszönöm a szép szavakat és a csillagot. Üdv: Pirike

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Megkaptam és köszönöm!!!!!!!

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Mit kaptam meg?? a jó kívánságot megkaptam. Hűha elfelejtettem valamit???

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia Tibor! Hogy teltek az ünnepek???

Előző 5

Következő 5