Eipl Jánosné üzente 16 éve

Köszi a csillagokat...Panni

Balogh Márta üzente 16 éve

KIVANOK KELLEMES HUSVETI UNNEPEKET ELTOLTENI, udv. TORDAROL...B.M.M.

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Nem!! A nyak ívével van bajom, lehet mégis kidobom!!!

Mucsiné Anikó üzente 16 éve

Gratulálok az új képhez! Üdv. Anikó

Tóth Ibolya üzente 16 éve

postafiókra írtam!!!

Előző 5

Következő 5