Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia! Mit festesz most??

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Szia Tibor! Küzdök a születés és halál képemmel, és most vagyok azon a szinten hogy kidobom a fenébe!!! Rettenetes napom van!!!

Balogh Márta üzente 16 éve

Kedves TIBOR, nayon kedves, koszi szepen a jokivansagokat,viszont kivanom, megkesve is.Udv.

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Gratulálok a szép festményeidhez!

Tóth Ibolya üzente 16 éve

ÉLet és halál, ez lesz a képem!!!

Előző 5

Következő 5