Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia! Mit festesz most??
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Szia Tibor! Küzdök a születés és halál képemmel, és most vagyok azon a szinten hogy kidobom a fenébe!!! Rettenetes napom van!!!
Balogh Márta üzente 16 éve
Kedves TIBOR, nayon kedves, koszi szepen a jokivansagokat,viszont kivanom, megkesve is.Udv.
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Gratulálok a szép festményeidhez!
Tóth Ibolya üzente 16 éve
ÉLet és halál, ez lesz a képem!!!