Pálinkó Dezső üzente 14 éve
Elnézést,de ez a fránya gép nem küldte el a levelem. Később próbálom
vadkerti erzsébet üzente 14 éve
Azt tudom,hogy mi a 3D,de úgy írta Vili ,mintha végre lenne már egy képem, amin sikerült térhatást elérni.Rosszul értettem?
Jeles Teréz üzente 14 éve
Köszönöm hogy, ismerősöd lehetek. Szép napot.
Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Nagyon KEDVES!Köszönöm!
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Szia Sziva! Tetszenek a képek és grafika. De rengetek van belőle, ezért most jelöltem néhányon. Üdv. Maria