Pálinkó Dezső üzente 14 éve

Elnézést,de ez a fránya gép nem küldte el a levelem. Később próbálom

vadkerti erzsébet üzente 14 éve

Azt tudom,hogy mi a 3D,de úgy írta Vili ,mintha végre lenne már egy képem, amin sikerült térhatást elérni.Rosszul értettem?

Jeles Teréz üzente 14 éve

Köszönöm hogy, ismerősöd lehetek. Szép napot.

Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Nagyon KEDVES!Köszönöm!

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Szia Sziva! Tetszenek a képek és grafika. De rengetek van belőle, ezért most jelöltem néhányon. Üdv. Maria

Előző 5

Következő 5