Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Nagyon jó az új képek vörös- fekete színvilága-eltaláltad!!!

Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

mosogatásába hogy a tükrözés FIZIKAI szabályát feledtem! Szégyen!

Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Köszönöm az értékelésed-de az öblöt töröltem-annyira beleszerettem a színek össze

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Üdvözöllek Szilvia! Köszönöm, hogy ellátogattál hozzám és elnézést, hogy csak most szóllak, de egész héten nem volt időm. Üdv.Mária

Pálinkó Dezső üzente 14 éve

Köszönöm hogy az ismerősöd lehetek!Bármikor beszélgethetünk a fotókról,örülök hogy tetszik.

Előző 5

Következő 5