Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Nagyon jó az új képek vörös- fekete színvilága-eltaláltad!!!
Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
mosogatásába hogy a tükrözés FIZIKAI szabályát feledtem! Szégyen!
Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Köszönöm az értékelésed-de az öblöt töröltem-annyira beleszerettem a színek össze
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Üdvözöllek Szilvia! Köszönöm, hogy ellátogattál hozzám és elnézést, hogy csak most szóllak, de egész héten nem volt időm. Üdv.Mária
Pálinkó Dezső üzente 14 éve
Köszönöm hogy az ismerősöd lehetek!Bármikor beszélgethetünk a fotókról,örülök hogy tetszik.