Jeles Teréz üzente 14 éve

Köszönöm a látogatást,és az értékelést.Gratulálok a galériádhoz .Szép estét

vadkerti erzsébet üzente 14 éve

Köszönöm Szilvikém, én is nagyon sokat unokázom,nekem is nagyon tetszenek a képeid. Üdv.

Gréczi Margit üzente 14 éve

Köszönöm Szilvia igazán kedves vagy hogy a képeimet látogatod. Üdv. Lángné Gréczi Margit

Fekete Kormos Kinga üzente 14 éve

Igen jó gombot nyomtál meg a jelöléssel kapcsolatban:Tetszenek a képeid :) Üdv.

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Szilvi, nagyon érdekes a galériád, tetszik, hogy a tájképeidnek van térhatása, bár kissé bátortalanok. Üdv.; Mary

Előző 5

Következő 5