Jeles Teréz üzente 14 éve
Köszönöm a látogatást,és az értékelést.Gratulálok a galériádhoz .Szép estét
vadkerti erzsébet üzente 14 éve
Köszönöm Szilvikém, én is nagyon sokat unokázom,nekem is nagyon tetszenek a képeid. Üdv.
Gréczi Margit üzente 14 éve
Köszönöm Szilvia igazán kedves vagy hogy a képeimet látogatod. Üdv. Lángné Gréczi Margit
Fekete Kormos Kinga üzente 14 éve
Igen jó gombot nyomtál meg a jelöléssel kapcsolatban:Tetszenek a képeid :) Üdv.
Faragó Gáborné üzente 14 éve
Szilvi, nagyon érdekes a galériád, tetszik, hogy a tájképeidnek van térhatása, bár kissé bátortalanok. Üdv.; Mary