Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Mindig olyan jól elkapod az égbolt s előtér éles kontrasztját

Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Ez megint tetszik-adja a hangulatot!

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Köszi Szilva, hogy a képet tetszett. Kaktusszal kapcsolatban a lényeg, hogy megismertél, hogy az. Köszi. Maria

Pálinkó Dezső üzente 14 éve

Üdv Szilvia! Most írom a levelet,gmailra,tíz perc és kész.

Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve

Jó meleg!Várom!

Előző 5

Következő 5