Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Mindig olyan jól elkapod az égbolt s előtér éles kontrasztját
Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Ez megint tetszik-adja a hangulatot!
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Köszi Szilva, hogy a képet tetszett. Kaktusszal kapcsolatban a lényeg, hogy megismertél, hogy az. Köszi. Maria
Pálinkó Dezső üzente 14 éve
Üdv Szilvia! Most írom a levelet,gmailra,tíz perc és kész.
Vezse Erzsebet Bodó Anna üzente 14 éve
Jó meleg!Várom!